KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9751145
nr 975 1145
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Akvarell, Ulf Ã…lund (f. 1948), Stockholm, signerad, 39x53
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:37:15
24/8 18:30:10
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv